Raj Sat Prem wierook creëert een sfeer van vrede, ontspanning en meditatie door de heerlijke aromatische geuren. Deze wierook wordt gebruikt in tempels, kerken, moskeëen en allerlei heilige en meditatieve plaatsen over de hele wereld. De geuren van deze wierookstokjes zijn zachter dan de meeste wierook en is daarom zeer geliefd.
Betekenis:
Wij hebben 29 verschillende soorten in ons assortiment, allemaal hebben ze hun eigen betekenis en werking. Je kunt deze op verschillende manieren voor jezelf uitkiezen, lees waar de wierook je bij zou kunnen ondersteunen of kies intuïtief. Beide is oke.
Prahbupad: (6e chakra) Werkt op het derde oog. Helpt bij het vrijmaken van blokkades rond het derde oog. Pijn rond de ogen ‘als brilletje” of pijn achter de oren bij het rotsbeen, lichte massage met het poeder op het rotsbeen kan verlichting brengen.
Inhoud: 10 gram. De aantal wierookstokjes kunnen variëren, omdat het met de hand wordt gerold.
Er zijn nog geen beoordelingen.
Schrijf een beoordeling