Selecteer hieronder een optie en vul je e-mailadres in. Wij sturen je een e-mail wanneer het product weer op voorraad is.
Sommige kinderen hebben de neiging zich voortdurend aan te passen aan hun omgeving. Ze voelen feilloos aan wat er van hen verwacht wordt en passen zich zo sterk aan dat ze zichzelf daarin kunnen verliezen.
Als je merkt dat je kind zich steeds wegcijfert of moeite heeft om zichzelf te blijven in verschillende situaties, kan Kattenzelf uitkomst bieden. Deze geurfrequentie helpt je kind om dichter bij zichzelf te blijven, zich sterker te voelen en op een gezonde manier voor zichzelf op te komen.
Je kind leert op een zachte maar duidelijke manier grenzen te trekken, en raakt minder van slag door de mening of kritiek van anderen. Kattenzelf ondersteunt het ontwikkelen van innerlijke kracht én eigenheid.
Geschikt als Roomspray voor kinderen vanaf 2 jaar.
Lavendin Ardèche, Grove Den, Neroli 10%, Citroen, Vanille, Geranium
Hoe te gebruiken bij kindjes vanaf 2 jaar?
Gebruik de spray als roomspray wanneer jouw kindje niet in de ruimte is
Gebruik niet meer dan 2 druppels etherische olie in een diffuser als je kind niet aanwezig is
Roomspray: vanaf 2 jaar kan je de roomspray gebruiken wanneer je kindje in de ruimte is
Auraspray: vanaf 4 jaar kun je de spray ook als auraspray gebruiken door boven het hoofd te sprayen. Laat je kind dan de ogen sluiten en de adem 5 tellen inhouden, zodat hij of zij geen last heeft van de alcohol
Etherische olie: gebruik volgens het doseerschema in een diffuser om de ondersteunende ingrediënten te verspreiden in de leefomgeving
Druppel wat op een houten cilindertje of geursteentje en leg dit in de buurt van het bedje
Maak een warm voetenbadje klaar en meng een flinke schep Himalayazout met een scheutje basisolie en 2 druppeltjes Knuffelbeer in een kommetje. Voeg toe aan het warme water en laat je kind net zo lang met de voeten erin zitten tot het genoeg voelt. Je kunt na het voetenbad de voetjes nog extra masseren
Maak eventueel een massageolie en masseer je kindje voor het slapengaan met deze mix. Vermeng de etherische olie bijvoorbeeld met de Konijntje Zacht basisolie
Je kunt ook het flesje gesloten in het bedje leggen (zorg ervoor dat je kindje er niet bij kan). Dit is aan te raden bij kinderen onder de 2 jaar. De frequentie van deze mix werkt ook door het flesje heen en is al voldoende om je baby te ondersteunen
Er is ook een roll on variant verkrijgbaar. Deze kun je gemakkelijk gebruiken
Deze geur kun je natuurlijk ook (blijven) gebruiken bij oudere kinderen, als zij de geur prettig vinden.
Wil je meer lezen over het gebruik van onze speciale kinderproducten? Lees dan hier onze uitgebreide blog. Voor dosering van de verschillende producten vind je meer informatie onder het tabje Dosering & Gebruik.
Is jouw kind 8 jaar en toe aan een iets krachtigere frequentie, dan kun je overstappen naar de HSP lijn.
Bekijk in het digitale boekje de gebruiksinformatie voor de Baby’s en Kinderlijn. Je kan het boekje ook fysiek mee bestellen zodat je het thuis op je gemak kan doorlezen.
Het is goed om je bewust te zijn bij het gebruik van etherische olie bij kleintjes. Vooral bij jonge kinderen zeggen wij altijd: ‘LESS IS MORE!’ Hou je aan onderstaand schema om zo op een veilige manier gebruik te maken van deze wondertjes van de natuur.
Het is voor ons belangrijk om onderstaande gezondheidswaarschuwingen (conform Europese wetgeving) toe te lichten. Wij willen dat jij de olie veilig en met vertrouwen kan gebruiken.
Deze veiligheidstekens moeten op vaten van 1000 liter, maar ook op onze kleine flesjes van 10 ml. Er wordt geen rekening gehouden met de dosering.
Je maakt gebruik van etherische olie voor je welzijn, en dat kan gerust. Zolang je weet wat je doet. Houd je daarom aan de richtlijnen en geniet van deze wondertjes uit de natuur.
We wijzen erop dat we met onze beschrijving van het product GEEN claims willen doen. Voor de volledigheid verwijzen we je naar onze Medische Disclaimer.
Tevens willen je conform Europese wetgeving wijzen op het volgende:
Geverifieerde eigenaar
5 oktober 2023
Ik heb de roll-on gekocht voor onze dochter. Het is een fijn product, mn dochter vindt het ook leuk om zelf te rollen, alleen dat al geeft haar wat extra vertrouwen. We gebruiken het nu 2 weken en ik merk al wat verschil bij mn dochter. Ze staat echt wat meer voor zichzelf.
Geverifieerde eigenaar
31 oktober 2022
Ik ben erg te spreken over de aurasprays van De groene linde. Ik heb er een aantal van de kinderlijn en we gebruiken ze geregeld. Kattenzelf vind ik vooral een hele mooie toepassing hebben, die kunnen wij als volwassenen ook vaak gebruiken☺️
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.